Шановні колеги!
Від імені правління Української Академії Педіатричних Спеціальностей запрошую вас взяти участь у роботі нашого шостого щорічного Конгресу PRIME PEDIATRICS 2024, який відбудеться 7-9 червня у змішаному форматі.

Війна змінила наше життя, але воно продовжується. Попри всі негаразди та сподівання наших ворогів, на світ народжуються нові Українці. Наші маленькі пацієнти потребують медичної допомоги, і ми всі мріємо, що вона буде не гіршою, ніж в інших країнах світу. Тому навчаємо та навчаємось разом.

Ми планували у цьому році зустрітися у столиці України місті Київ, але з міркувань безпеки вимушені змінити локацію. Прайм повертається до Львову! Наш минулорічний досвід був більш ніж позитивним. Впевнені, що і цього року колеги та друзі зберуться разом, щоб не тільки обмінюватися новими знаннями та власним досвідом, відпрацьовувати практичні навички, але і спілкуватися.

Пре-Конгрес цього року буде повністю присвячений українській родині під час війни. Будемо говорити не тільки про проблеми дітей, але і їх батьків, опікунів, які страждають унаслідок російського вторгнення.

Основна частина Конгресу, як завжди, буде складатися із секцій, організаторами яких є комітети, асоціації та організації, що входять до складу УАПС. Тому будемо мати змогу обговорити актуальні питання інтенсивної терапії, дитячої пульмонології, алергології, імунології, вакцинації, гастроентерології, нутриціології, ендокринології, ревматології, кардіології, гематології, рідкісних хвороб, онкології, травматології… Це ще не весь перелік, адже програма продовжує наповнюватись.

Мультидисциплінарний PRIME PEDIATRICS 2024, як завжди, відкриває двері для педіатрів, лікарів загальної практики та фахівців вузьких спеціальностей.

Як і у попередні роки, Конгрес має найвищий рівень міжнародної акредитації та відбувається за офіційної підтримки Європейської Академії Педіатрії (ЕАР) та Європейської Конфедерації Педіатрів Первинної Ланки (ЕСРСР).

Робимо велику справу розвитку вітчизняної педіатрії разом. Прагнемо щасливого та здорового майбутнього для дітей України. Запрошуємо всіх поєднуватися до нашої спільноти.

Голова правління УАПС,
Марина Маменко.