Шановні колеги!
Від імені правління Української Академії Педіатричних Спеціальностей запрошую вас взяти участь у роботі нашого п’ятого щорічного Конгресу PRIME PEDIATRICS 2023, який відбудеться 2-4 червня у змішаному форматі.

Війна змінила наше життя, але воно продовжується. Попри всі негаразди та сподівання наших ворогів, на світ народжуються нові Українці. Наші маленькі пацієнти потребують медичної допомоги, і ми всі мріємо, що вона буде не гіршою, ніж в інших країнах світу. Тому навчаємо та навчаємось разом.

Вирішили не відкладати безпосередню зустріч один із одним на «після війни», але, звісно, збережемо можливість доєднатися онлайн для тих, хто немає можливості бути особисто. Для тих, хто зможе дістатися Львову, готуємо пропозиції щодо активного навчання – не тільки головою, але й руками.

Так, у цьому році вирішили, що PRIME Pediatrics 2023 відбудеться у місті Лева. Звісно, перш за все з міркувань безпеки, але й, безумовно, з відчуттям любові до цього міста.

Знайшли локацію з бомбосховищем і можливостями якісного сучасного забезпечення проведення таких заходів. Маємо не тільки місце для зустрічі, але й величезне бажання говорити про Педіатрію.

Пре-Конгрес буде повністю присвячений невідкладній медицині, реабілітації, паліативній допомозі та психологічній підтримці, зважаючи на надзвичайну ситуацію в країні унаслідок російського вторгнення.

Основна частина Конгресу, як завжди, буде складатися із секцій, організаторами яких є комітети, асоціації та організації, що входять до складу УАПС. Тому будемо мати змогу обговорити актуальні питання інтенсивної терапії, дитячої пульмонології, алергології, імунології, вакцинації, гастроентерології, нутриціології, ендокринології, ревматології, кардіології, гематології, рідкісних хвороб, онкології, травматології… Це ще не весь перелік, адже програма продовжує наповнюватись.

Мультидисциплінарний PRIME PEDIATRICS 2023, як завжди, відкриває двері для педіатрів, лікарів загальної практики та фахівців вузьких спеціальностей.

Як і у попередні роки, Конгрес має найвищий рівень міжнародної акредитації та відбувається за офіційної підтримки Європейської Академії Педіатрії.


Робимо велику справу розвитку вітчизняної педіатрії разом. Прагнемо щасливого та здорового майбутнього для дітей України. Запрошуємо всіх поєднуватися до нашої спільноти.

Голова правління УАПС,
Марина Маменко.