Асоціація дитячих лікарів хірургічних спеціальностей

Раді вітати Вас на офіційній сторінці громадської організації
Сподіваємось, що наша організація, зможе об'єднати професіоналів свого діла і відновить теплі та дружні стосунки. Впевнені, що ми станемо командою, яка зробить нашу медичну Україну кращою.
Члени правління
Олександр Данилов
Президент асоціації
доктор медичних наук, професор, кафедра дитячої хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика
Олександр Толстанов
Віце Президент асоціації
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика
Степан Марциняк
Голова комітету дитяча ортопедія
доктор медичних наук, завідувач консультативно-поліклінічного відділення Інституту травматології і ортопедії Національної Академії медичних наук України
Сергій Бідула
Голова комітету дитяча травматологія
завідувач відділення травматології КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №2", лікар вищої категорії
Константин Пащенко
Голова комітету дитяча урологія
кандидат медичних наук, доцент, кафедра дитячої хірургії та дитячої анестезіології Харківського Національного медичного університету
Тарас Єремеєв
Голова комітету з інтернатури
дитячий хірург КП Хмельницької міської дитячої лікарні. Інтернатура за спеціальністю «Дитяча хірургія» з 2018-2021рр. на базі кафедри дитячої хірургії ВIнницького НацIонального медичного унI верситету IменI М. І. Пирогова.
Андрій Шматко
Секретар
Лікар-ортопед травматолог дитячий. Відділення дитячої хірургії, ортопедії та урології консультативно-діагностичної поліклініки НацIональноI дитячоI спецIалIзованоI лIкарнI "Охматдит", м. Київ.
СТАТУТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ ДИТЯЧИХ ЛІКАРІВ ХІРУРГІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ»

Для чого я маю стати членом «АДЛХС»

Для того щоб стати членом команди українського експертного середовища професіоналів і приймати безпосередню участь в роботі організації і гідно представляти інтереси української дитячої хірургії на міжнародній арені.
Для того щоб отримувати інформацію про всі заходи, що організовує асоціація та організації-партнери, та мати знижку при реєстрації.
Для того щоб відчувати підтримку колег, мати можливість on-line консультування провідних спеціалістів за напрямами і разом створювати сучасне обличчя вітчизняної хірургії.
Для того щоб отримувати правовий захист і правову консультативну допомогу, яку повинен мати лікар у сучасному світі.
Для того щоб створити єдиний інформаційний простір і першим дізнаватись про основні події з професійного напряму в країнах світу.
Для того щоб мати якісну безперервну освіту і безперервний професійний розвиток, що дозволить без проблем формувати своє щорічне професійне портфоліо.
Практична дитяча хірургія
4-5 червня 2021 року відбулася Перша міжнародна фахова школа для дитячих лікарів хірургічних спеціальностей «Практична дитяча хірургія». Перший день школи був поділений на три секції: дитяча ортопедія-травматологія, дитяча хірургія та дитяча урологія. На кожній секції виступали з доповідями провідні фахівці галузі, ознайомлюючи присутніх з найновішими досягненнями в сфері дитячої хірургії. Практично кожна з доповідей закінчувалася дискусією, а по завершенні доповідей учасники мали змогу поспілкуватися з доповідачами особисто. На другий день в рамках заходу проводилися численні тренінги та майстер-класи: з ультразвукової діагностики, лабораторної діагностики, дренування плевральної порожнини, лапароскопії, лікування переломів, лікування вродженої клишоногості, а також кадавер-курс.
Весь захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, з побажанями неодмінно зустрітися в наступному році знову.
Стати членом АДЛХС
Додати фото/сканкопію підписаної заяви (Підпишіть будь-ласка файл правильно, використовуючи власне прізвище. Приклад: Шевченко-Заява) (формат файлу .jpg або .png)
Додати фото/сканкопію квитанції про сплату членського внеску (Підпишіть будь-ласка файл правильно, використовуючи власне прізвище. Приклад: Шевченко-Внесок) (формат файлу .jpg або .png)
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Реєстраціний внесок
Членство терміном 1 рік у будь-якому із регіональних підрозділів
  • 300 ₴ / лікар
Продовження членства
Квитанція про оплату
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності