PRIME Pediatrics 2020
Online
Другий Конгрес
Української Академії Педіатричних Спеціальностей
Єдиний в Україні педіатричний конгрес із міжнародною акредитацією
Найбільш потужна та динамічна подія педіатричного року вперше у форматі Online
Зареєструватись
та відчути себе часткою прогресивної педіатричної спільноти України
4-6 вересня 2020
Стати партнером
та змінювати світ вітчизняної педіатрії разом із нами
Ми використовуємо кукі, якщо б не вони мабуть ми вас не знайшли!
Close
Причини брати участь у PRIME
Подвійна доза інформації
працюємо паралельно в дві трансляції в режимі реального часу - вибирайте найбільш цікаві вам лекції та задавайте під час них питання у прямих ефірах, вільно перемикайтесь між трансляціями
Майстер-класи
Усі майстер класи з додатковою реєстрацією будуть надані Вам в запису бонусом до пакетних реєстрацій на 2 або 3 дні. ! Одноденна реєстрація не включає доступ до майстер класів
Доступ до запису лекцій оплаченого пакету учасника - 30 днів
працюємо паралельно в дві трансляції в режимі реального часу - вибирайте найбільш цікаві вам лекції та задавайте під час них питання у прямих ефірах, вільно перемикайтесь між трансляціями
Міжнародна акредитація та два сертифікати
1 день - 10 балів та 8 АМА PRA Category 1 Credits
2 дні - 20 балів та 16 АМА PRA Category 1 Credits
3 дні- 20 балів та 24 АМА PRA Category 1 Credits
PRIME Pediatrics 2019
У Конгресі взяли участь понад 500 учасників та 74 спікера з різних куточків України, 6 представників Німеччини, Нідерландів, Великобританії, Болгарії, Росії, Молдови.
Рідкісні хвороби, диференціальна діагностика та лікування кашлю, порушення вуглеводного обміну, невідкладна допомога у педіатрії, суглобовий синдром, хвороби кишечника, дитячі інфекції, первинні та вторинні імунодефіцити, екзантеми різного ґенезу, сапліментація, рання діагностика вроджених вад серця та багато інших цікавих тем.
Захід був проведений відповідно до вимог та стандартів Європейської академії безперервної медичної освіти та безперервного професійного розвитку. Учасники отримали сертифікати European CME-CPD Academy із кількістю міжнародних кредитів, які відповідали кількості прослуханих годин незаангажованої інформації.
Найбільше досягнення Конгресу – об`єднання прогресивних молодих педіатрів довкола ідей безперервного професійного розвитку, доказової медицини, інтеграції вітчизняної медицини у міжнародний педіатричний простір.
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by David
Photo by Hal
Photo by Ed
У 2020 році все буде ще цікавіше
Первинна педіатрія, вакцинація, неонатологія, дитяча гастроентеролога, дерматологія, ендокринологія, рідкісні захворювання, ревматологія, кардіологія, грудне вигодовування, інтенсивна терапія в педіатрії, інфекційні захворювання, респіраторні захворювання у дітей, онкологія, урологія, психогенні розлади, юридичні поради лікарю, COVID19
Організації партнери
Центральноукраїнська Академія Педіатрії
Східноукраїнська Академія Педіатрії
Подільська Спілка Педіатрів
Таврійська Академія Педіатричних Спеціальностей
Всеукраїнська асоціація дитячої імунології
Південноукраїнська Академія Педіатричних Спеціальностей
Асоціація дитячих ендокринологів України
Українська асоціація дитячої кардіології
Асоціація дитячих ревматологів України
Асоціація анестезіологів України
Кліника Паліативної Допомоги Дітям
Інфекційний контроль в Україні
Західноукраїнська Академія Педіатрії
Бажаешь побачити програму Конгресу?
Eap
Європейська Академія Педіатрії
Європейська Академія Педіатрії (EAP) існує вже майже 60 років з метою сприяння здоров'ю дітей та молоді в Європі. Основна активність спрямована на вдосконалення стандартів навчання лікарів, підвищення якості надання допомоги дітям, наукових досліджень та загалом представлення професійних інтересів педіатрів у Європейському Союзі (ЄС) та Європі в цілому.
Що таке EAP?
EAP є професійною асоціацією, що виступає від імені педіатрів як філія Європейського союзу Медичних Спеціальностей (UEMS) в ЄС. До складу EAP входять всі педіатричні суб спеціальності, які займаються створенням та модифікацією вимог до навчання лікарів дитячого профілю, їх акредитацією та іспитами. Оскільки UEMS офіційно функціонує від ЄС, EAP впливає на політичній арені для відстоювання прав дітей та молоді.
Співпраця та дружні стосунки
Окрім європейських професійних об'єднань у вузьких спеціальностях, до складу EAP входять національні асоціації з різних країн. Українська Академія Педіатричних Спеціальностей є представником від України.
Будучи не лише в партнерських, а фактично в дружніх стосунках, УАПС та EAP старається гармонізувати свою активність та діяти разом. Приклад такої взаємодію Ви можете спостерігати на наших навчальних заходах (де члени EAP люб'язно погоджуються бути спікерами), офіційних позиціях щодо актуальних питань, активної участі в офіційних зустрічах в різних куточках Європи, дослідженнях.
Ми тішимось, що в результаті такої взаємодії порушуються архаїчні тенденції: скажімо при огляді певних статистичних даних в Європейських країнах наша країна переважно була зафарбувалась в "сірий" колір (відсутність даних). Зараз ми поступово набуваємо кольору.
Тож давайте додавати ще більше фарб в наше життя й надалі!
Протягом тривалого часу підтримує педіатричну спільноту в Україні та громадськість в цілому: крім участі в конференціях, здійснював робочі візити до МОЗ України, підтримував позиційними статтями на час спалаху кору, тощо.
PRIME Pediatrics 2020 відкриє President of EAP Д-р Адамос Хаджипанаіс
В рамках співдружності УАПС та EAP, д-р Хаджипанаіс візьме участь у відкритті конгресу Prime PEDIATRICS 2020.
PRIME Pediatrics 2020 відкриє
Д-р Роберт Росс Рассел
Закінчивши навчання у Кембриджі та Лондоні, д-р Рассел почав працювати в Кембриджі з 1992 року (де консультантом і сьогодні в лікарні Адденбрука). Завдяки його діяльності на той час було створено педіатричне відділення інтенсивної терапії, яке обслуговувало більшість територій на Сході Англії.
Враження Роберта Рассела від України на майстер-курсі УАПС
Зовсім нещодавно д-р Рассел перейшов працювати з галузі інтенсивної терапії до респіраторної медицини. Його нинішня робота включає неінвазивну оцінку дихальної та серцево-судинної функції у дітей, використовуючи такі технології, як електрична імпедансна томографія та вимірювання біоімпедансу.
В Європейській Академії Педіатрії (EAP) він є членом правління, а також представником Європейської ради педіатрії (EBP) в Європейського союзу Медичних Спеціальностей (UEMS).
Однією з останніх активностей Роберта є створення єдиного сертифікаційного екзамену для педіатрів під егідою EBP. Про результати роботи його команди він люб'язно вирішив поділитись з нами.
Остані новини конгресу
Підписуйся на новини Конгресу
Email розсилка від uaps.org.ua